Prosklené fasády

Uvažujete u své výstavby o moderní, funkční fasádě s výhodou prosvětleného interiéru? Vyrobíme a namontujeme pro vás prosklenou fasádu na míru.

Máte zájem o více informací? Kontakujte nás a domluvte si schůzku.
+420 721 855 625

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme atypické stavební konstrukce a prvky ze skla a kovu pro komerční a bytovou výstavbu. Při navrhování konstrukčních řešení klademe důraz na kvalitu použitých materiálů i samotné výroby a montáže. Zvolené materiály respektují požadavek na design, povrchovou úpravu, technické řešení a účel použití.

Vyráběné konstrukce:

MC Wall – prosklené hliníkové fasády:

Prosklené fasády umožňují komfortní průnik světla do místnosti. Využívají se u obchodních a kancelářských budov. Pro své výrobky používáme renomovaný belgický systém Aliplast. Pohledová šířka příček a sloupů je 55 mm. Zasklíváme pomocí izolačního dvojskla i trojskla.

Fasádní stěna se skládá ze svislých a vodorovných příček. Spoje mohou být provedeny pomocí nerezových prutů, klasických U spojovníků nebo pomocí šroubů. Výběr spoje ovlivňuje velikost přeneseného zatížení od výplně a tlaku větru.

Velký výběr maskovacích lišt umožňuje získat nejrůznější designový vzhled obvodového pláště. Nabízíme širokou možnost lakování profilů dle palety RAL

Jako zastínění se pro prosklené fasády hodí tzv. slunolamy. Pro jejich montáž používáme profily společnosti Aliplast v rozměrech 158, 200, 250 a 350 mm. Slunolamy je možné montovat také dodatečně, kotvící prvky mají úhel od 45 do 90 stupňů. Opět nabízíme širokou škálu barev lakování.