Hliníková okna a dveře

Máte zájem o dnes velmi oblíbená hliníková okna nebo dveře? Zavolejte nám a nechte si poradit.

Máte zájem o více informací? Kontakujte nás a domluvte si schůzku.
+420 608 829 831

Úzký profil, mnoho světla, velkoryse pojaté plochy, špičková povrchová úprava, nízká hmotnost a v neposlední řadě tepelný komfort.

To jsou argumenty, které jednoznačně předurčují hliník jako stavební materiál současnosti. Z důvodů velké poptávky a stále větší využitelnosti hliníku ve stavebnictví, jsme byli donuceni rozšířit nabídku o hliníkové konstrukce a tudíž jsme se stali vlastníky hliníkové výrobní linky.

Rozhodli jsme se zvolit belgický systém Aliplast, který svým uceleným programem vystihuje nynější požadavky trhu. Profily jsou vyráběny z hliníkové slitiny AlMgSi 0,5, která zaručuje při příznivém váhovém poměru výborné statické vlastnosti profilu a tvarovou stálost.

  • Systém SUPERIAL
  • Systém IMPERIAL
  • Systém ECONOLINE
  • Systém ULTRAGLIDE

Systém SUPERIAL

Tříkomorový okno-dveřní systém, určený pro konstrukci oken, dveří a vitrín, o zvýšených požadavcích na tepelnou izolaci.

Systém SUPERIAL nabízí širokou škálu konstrukčních možností (okna oteváravé, sklopné otočné, atd.). Je dostupný v mnoha mdifikacích a profilacích, čímž konstrukce zaručují potřebnou estetiku a konstrukční pevnost.

Systém SUPERIAL

Vlastnosti a užití

Je vhodný do prostor s vyššími tepelnými požadavky, tedy i do rodinných domů. V kombinaci s trojsklem Ug=0,5 dosahuje Uw hodnoty 0,93 W/m2K. Tento tříkomorový systém s přerušeným tepelným mostem 34 mm má stavební hloubku okenních rámů 75mm a okenních křídel 84 mm.

Tloušťka zasklení se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste. Dveře jsme schopni osadit skly popř. hliníkovými okrasnými výplněmi firmy Perito.

Systém IMPERIAL

Hliníkový systém pro konstrukci oken a dveří se zvýšenou tepelnou izolací.

Zlepšené telepné vlastnosti dosahuje použitím speciálních izolačních vložek, vložených v komoře profilu a kolem zasklení.
Je vhodný především na vstupy do administrativních budov, obchodů, škol - do budov se studeným resp. temperovaným zádveřím.

Systém IMPERIAL

Vlastnosti a užití

Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem 24 mm nevodivými polyamidovými páskami se skelnými vlákny.

Stavební hloubka okenních rámů je 65mm a okenních křídel 74mm. S izolačním dvojsklem Ug = 1,0 jsme schopni dosáhnout součinitele prostupu tepla Uw = 1,7W/m2K.

Systém ECONOLINE

Jedná se o systém oken a dveří, bezpřerušeného tepelného mostu.

Systém Econoline je určen pro interiérovou zástavbu.
Je navíc kompatibilní s dalšími systémy Aliplast - stejné zasklívací listy, těsnění, kování, atd.

Systém ECONOLINE

Vlastnosti a užití

Je vhodný pro interiérové dveře a okna bez nároku na prostup tepla. Hliníkový systém je bez přerušeného tepelného mostu.

Stavební hloubka profilů 51mm. Z tohoto systému lze vyrábět okna i dveře.

Systém ULTRAGLIDE

Systém o zvýšené tepelné izolaci, určený pro konstruování posuvných a zdvižně-posuvných konstrukcí.

Posuvné a zdvižně-posuvné konstruckce Ultraglide díky svým užitným vlastnostem jsou určeny pro rodinné domy, apartmány, individuální zástavby a hotely.

Systém ULTRAGLIDE

Vlastnosti a užití

Jedná se o zdvižně posuvné dveře se stavební hloubkou 153 mm pro dvoukřídlou variantu. Dveře můžou být osazené nízkým prahem. Hmotnost posuvného křídla je až 400 kg. Dveře mohou být i vícekřídlé posuvné se stavební hloubkou 240 mm.

Součinitel prostupu tepla dveří se sklem Ug = 0,5 je Uw = 1,0W/m2K.

Více informací najdete v katalogu Aliplast.

Podrobné informace najdete na stránkách výrobce profilů aliplast.cz.