SALAMANDER – vchodové dveře

Dveřní profil SALAMANDER je moderní a robustní systém. Vyšší a mnohem silnější než okenní profily. Navíc se vyznačuje výbornými izolačními vlastnostmi při stavební hloubce 76 mm. Design a provedení zaručuje bezpečnou příjemnou atmosféru Vašeho bydlení díky zvukové izolaci do 47 dB a ocelové výztuže zaručují vysokou tuhost a dlouholetou bezvadnou funkčnost dveří.

Dokonalost výrobku:

Díky modernímu spojení klasického křídla s jednoduchou formou rámu získáme klasický vzhled dveří.

Možnosti zasklení:

Použití všech dostupných typů dvojskel a trojskel. Při použití PVC nebo HPL výplně, možnost výběru z široké palety barev.

5ti komorový profil:

5ti komorový profil zaručuje dokonalou statiku a izolaci dveří.

Veliké ocelové výstuže:

Zaručují stálost tvaru a stabilitu konstrukce.

Výjimečná bělost:

Sněhově bílý lesklý profil (RAL 9003) vyrobený z PVC materiálů vysoké třídy, jednoduché pro údržbu čistoty, odolné proti atmosférickým vlivům.

Standardní barvy:

Zlatý dub, ořech, mahagon, antracit, bílá.

Možnosti použití:

Objekty pro veřejnost, školy, obchody, úřady a rodinné domy. Vysoký dveřní standard. Možnost aplikace mnoha druhů zabezpečení proti vloupání.

Technická specifikace:

Stavební hloubka rámu: 76mm
Výška rámu: 68mm
Pohledová výška 170mm
Stavební hloubka křídla: 76mm
Výška křídla: 130mm

Zabýváme se kompletní stavbou a regenerací vašeho bydlení. Zaměřujeme se na stavební činnost, výrobu plastových a hliníkových oken a dveří, automatických a interiérových posuvných dveří, interiérových a fasádních stěn a hliníkových výkladců.

Soustředíme se na developerské projekty s celorepublikovou působností a mezi naše silné stránky patří naše vlastní technické zázemí a dlouhodobý zkušený tým pracovníků se znalostí trhu.

Kontakt Petřvald

  • Podlesní 1827
    73541 Petřvald u Karviné
  • +420 777 759 704
  • info@sod.cz
  • IČ: 26830272
    DIČ: CZ26830272