Pozemní stavitelství

Provádíme stavby v oblasti bytového, občanského a průmyslového stavebnictví, včetně dodávek technologií pro veřejné a privátní investory.

Jedná se zejména o výstavbu a modernizaci obchodních prostor, administrativních budov, zdravotních zařízení, hotelů a ubytovacích zřízení, sportovních hal, budovy pro vzdělávání a pro společenské nebo kulturní účely. Také se specializujeme na sanace a rekonstrukce historických objektů.

V rámci realizace průmyslových staveb realizujeme také výstavbu výrobních hal pro strojírenský, elektrotechnický, automobilový, farmaceutický a potravinářský průmysl.

Jedním z pilířů činnosti SOD v rámci pozemního stavitelství je také regenerace bytového fondu a bytových domů. V rámci této činnosti zajišťuje SOD Holding kompletní rozsah služeb, zajištění energetického auditu, zajištění projektové dokumentace, výměna oken, zateplení obvodových stěn, zateplení a oprava střechy, výměna vstupů, oprava nebo výměna výtahů, sanace balkónů, zasklení lodžií, terénní úpravy a další služby, jejichž výsledkem je kvalitnější bydlení pro Vás.

Zabýváme se kompletní stavbou a regenerací vašeho bydlení. Zaměřujeme se na stavební činnost, výrobu plastových a hliníkových oken a dveří, automatických a interiérových posuvných dveří, interiérových a fasádních stěn a hliníkových výkladců.

Soustředíme se na developerské projekty s celorepublikovou působností a mezi naše silné stránky patří naše vlastní technické zázemí a dlouhodobý zkušený tým pracovníků se znalostí trhu.

Kontakt Petřvald

  • Podlesní 1827
    73541 Petřvald u Karviné
  • +420 777 759 704
  • info@sod.cz
  • IČ: 26830272
    DIČ: CZ26830272