Dotace

Naše firma, která nabízí kvalitní služby v podobě celkové regenerace Vašeho bydlení, je schopna a ochotna vyřídit dotaci v rámci Zelená úsporám. Tento program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR je zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech. Dotace lze čerpat jak na veškeré druhy zateplení budov, výměnu oken tak i na opatření využívající obnovitelné zdroje energie. Mezi ty řadíme solární systémy pro ohřev teplé vody nebo přitápění, instalace nových kotlů na biomasu a výměnu neekologického zdroje vytápění za tepelné čerpadlo. Všechny dotační výhody lze využít u starších budov a zároveň u novostaveb.

Podání žádosti o podporu, krycího listu, projektové dokumentace společně s energetickým hodnocením budovy a různých výpočtu jsou základními požadavky pro úspěšné vyřízení dotace. Firma S-O-D Holding s.r.o. má bohaté zkušenosti a tímto Vám nabízíme kompletní vyřízení všech potřebných kroků. Jsme rovněž zaregistrováni v seznamu odborných dodavatelů na webových stránkách zelená úsporám, kde nabízíme širokou škálu tepelných izolací, plastových oken i eurooken, plastových i hliníkových dveří, solárních kolektorů, nejrůznějších celosvětově uznávaných firem, které nám udělily oprávnění o zaškolení a montáži jejich materiálů. Plastová okna Eurofuture, která se ve velké míře používají v rodinných i bytových domech jsou našim produktem registrovaným v seznamu výrobků pod typovým označením SVT 1704.

Reference a zkušenosti naší firmy s dotačním programem Zelená úsporám Vám nabízí jedinečnou kvalitu práce, špičkové použité materiály a příznivou cenu, která díky úspoře jenž Vám zajistíme klesne na nejnižší možnou hranici.

Poradíme, vyřídíme a Váš dům zateplíme.

Dne 22.4.2009 se rozjela velká zateplovací akce pro české domy !!
Od středy dne 22.4.2009 mohou vlastníci rodinných a bytových domů žádat od státu velkorysé dotace na zateplení těchto objektů či na náhradu jejich vytápění za ekologické. Spuštění programu Zelená úsporám Právu v úterý 21.4.2009 potvrdila jeho vedoucí Irena Plocková ze Státního fondu životního prostředí (SFŽP).

Nová Zelená úsporám

Dotační program vyhlásilo 7. dubna ministerstvo životního prostředí. Je na něj určeno zhruba 25 miliard korun, z toho deset miliard v letošním roce. Žádat o dotace lze až do 30. června 2012 nebo do vyčerpání peněz v programu. Podle odhadu na dotace dosáhne celkem 250 tisíc domácností. Na jeden projekt lze získat až statisíce korun.

Že je zájem o dotaci obrovský vypovídají již zprávy z pracovišť Státního fondu životního prostředí, kde uchazeči stojí dlouhé fronty na formuláře. Ty by měly být od středy 22.4.2009 dispozici ke stažení i na internetové stránce Státního fondu životního prostředí a na www.zelenausporam.cz

Podání žádosti o dotaci není navíc jednoduchá záležitost. Kdo chce zateplit dům či vyměnit zdroj vytápění, musí mít na to projekt od osoby oprávněné k projektování. Dále je nutné vyplnit formulář s řadou příloh.

Kam se žádostmi

Žádosti o dotace na zateplení rodinných domů se i s projektovou dokumentací předkládají nejprve na krajských pracovištích SFŽP. Jimi potvrzenou projektovou dokumentaci pak žadatel odevzdá na pobočce pověřené banky, která po dokončení akce vyplatí žadateli dotace. Těmito bankami jsou: Česká spořitelna, ČSOB včetně Poštovní spořitelny a Hypoteční banky, dále Komerční banka, UniCredit Bank a LBBW.

Žádosti o podporu v oblasti využití obnovitelných zdrojů pro vytápění a přípravu teplé vody se u rodinných domů předkládají přímo některé z pověřených bank.

Peníze na dotace stát získá prodejem emisních povolenek.

Máte nedostatek času na vyřízení celé záležitosti? Rádi Vám pomůžeme a dotaci za Vás vyřídíme !!! Neváhejte a obraťte se na odborníky. Jsme tady pro Vás...

Kontaktujte nás

Zabýváme se kompletní stavbou a regenerací vašeho bydlení. Zaměřujeme se na stavební činnost, výrobu plastových a hliníkových oken a dveří, automatických a interiérových posuvných dveří, interiérových a fasádních stěn a hliníkových výkladců.

Soustředíme se na developerské projekty s celorepublikovou působností a mezi naše silné stránky patří naše vlastní technické zázemí a dlouhodobý zkušený tým pracovníků se znalostí trhu.

Kontakt Petřvald

  • Podlesní 1827
    73541 Petřvald u Karviné
  • +420 777 759 704
  • info@sod.cz
  • IČ: 26830272
    DIČ: CZ26830272